Praktické rady

Jak nakupovat

V naší prodejně nejde o to zahltit zákazníka kvantitou zboží, nýbrž rozmanitostí sortimentu, kvalitou a v neposlední řadě osobním přístupem našich odbomých prodejců. Nabídka zboží je jak po stránce designu tak i finanční velice široká. Při výběru vždy vycházejte z kompromisu kvalita-cena-design. Když nastíníte našim prodejcům své požadavky, pomůžeme Vám vybrat to pravé, šité právě Vám na míru.

Jak porovnavat ceny

Cenová škála obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů je v součastnosti velice široká. Liší se i ceny srovnatelných výrobků od různých výrobců. Pro orientaci můžete sledovat a porovnávat ceny v odkazu AKCE, ZBOŽÍ. Při osobní návštěvě potom poradíme, jaké jsou možnosti v cenově i kvalitativně stejných kategoriích výrobků.

Důraz na kvalitu

Fa. ARTEX nepatří mezi firmy nabízející za každou cenu levné zboží bez garance kvality. Než se rozhodneme pro konkretního dodavatele, vždy zvážíme jistotu dlouhodobé spolupráce, dostupnosti namadních dílů a hlavně servisu. Bráníme se takovým výrobkům, které se po vyprodání zásob na trhu již neobjeví a není možné je jakýmkoli způsobem servisovat.

Reklamace

Hned vedle ochoty a zkušenosti personálu klademe důraz na rychlé a promptní řešení případných reklamací. Stále platí "i mistr tesař se někdy utne". Případná reklamace není ostudou firmy, ale firemní vizitkou je právě její řešení.

Příklad

Paní Řezničková si v naší prodejně koupila vodovodní baterii. Po nějaké době však baterie začala prokapávat. Obrátila se tedy  na nás s reklamací na danný výrobek. Byl na místě sepsán reklamační protokol, zákaznici jsme ujistili, že v brzké době ji bude kontaktovat náš servisní technik. Tak se i stalo. Třetí den po nahlášení reklamace bylo vše vyřešeno k spokojenosti zákazníka.

 

 


Sanitární program pro handicapované.
Inzeráty na pracovní místa.
Využijte výhodných akcí, ušetřete na slevách!
Kontakty na naše zaměstnance.

Tel: 577 001 049, All right reserved © 2012 Artex